دستبند ورزشی iHealth

دستبند هوشمند ورزشی iHealth

دستبند ورزشی iHealth با گارانتی یکساله
دستبند هوشمند ورزشی iHealthدستبند هوشمند ورزشی iHealth
دستبند هوشمند ورزشی iHealth
دستبند هوشمند ورزشی iHealth
دستبند هوشمند ورزشی iHealth
توضیحات محصول

 

دستبند ورزشی iHealth  با گارانتی یکساله که با داشتن مزیت های متنوع می تواند همراه خوبی برای شما در ورزش باشد این ویژگی های متعدد عبارتند از :

1-ثبت فعالیت های روزانه شما از جمله مقدار کالری مصرفی و مقدار مسافت طی شده در روز و همچنین انالیز مقدار خواب مفید شما 

 

 

2-ثبت تعداد گام های شما و همچنین دارای صفحه نمایشگر برای کنتل لحظه ای و دائمی اطلاعات 

3-دارای بلوتوث نسخه 4 برای اتصال به موبایل و تبلت و همچنین قابلیت قرارگیری در حالت پرواز برای امنیت پرواز

 

 

 

4-lمحتویات داخل بسته بندی دستبند هوشمند  iHealth 

 

صفحه نمایش ساعت هوشمند دارای صفحه نمایشگر جهت بررسی لحظه ای و دائمی اطلاعات و برنامه مربوط جهت موبایل و تبلت
سخت افزار ساعت هوشمند ارای بلوتوث نسخه 4
باتری ساعت هوشمند دارای باتری داخلی که با پورت USB شارژ می شود
امکانات و قابلیت های ساعت هوشمند ثبت مقدار کالری مصرفی شما - انلیز مقدار خواب مفید شما- محاسبه تعداد گام های شماو مسافت طی شده توسط شما - هماهنگ با موبایل و تبلت برای چک کردن لحظه ای اطلاعات- نگهداری اطلاعات شما تا 14 روز - دارای بلوتوث نسخه 4 و قابلیت قرارگیری در حالت پرواز برای امنیت پرواز- با هربار شارژ می توانید 5 تا 7 روز از ان استفاده کنید-این دستبند مجهز به باتری داخلی میباشد- باتری داخلی بوسیله پورت USB قابل شارژ میباشد -

دیجی موبایل تضمین می کند که کلیه محصولات آن با گارانتی معتبر , بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی و فیزیکی سراسر کشور عزیزمان می باشد. فقط کافیست خودتان مقایسه کنید.

در راستای ایجاد اعتماد برای مشتریان محترم و سرویس دهی بهتر در فروش محصولات , دیجی موبایل با همکاری شرکت های تامین کننده یک هفته ضمانت بازگشت محصول بعد از خرید محصول را فراهم کرده است به طوری که هر گونه نقص فنی در محصول خریداری شده شامل سرویس تعویض آن محصول می باشد.

دیجی موبایل تضمین می کند که تمامی محصولات این فروشگاه اصل بوده و با کیفیت ترین محصولات برای مشتری های محترم را فراهم میکند.

شرکت دیجی موبایل با هکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران این امکان را فراهم کرده است که کلیه مشتریان محترم می توانند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند،

دیجی موبایل به طور تخصصی فروش لوازم جانبی موبایل را انجام میدهد و فروشگاه تخصصی در زمینه لوازم جانبی موبایل می باشد , بر خلاف سایر فروشگاه های اینترنتی که علاوه بر فروش انواع و دسته بندی های مختلف محصولات , فروش لوازم جانبی موبایل را نیز انجام میدهند.

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla