ساعت هوشمند ورزشی گارمین مخصوص شنا

ساعت هوشمند شنا گارمین

ساعت هوشمند شنا گارمین Garmin Swim - گارانتی اصلی( یک سال)
ساعت هوشمند شنا گارمینساعت هوشمند شنا گارمین
ساعت هوشمند شنا گارمین
ساعت هوشمند شنا گارمین
ساعت هوشمند شنا گارمین
ساعت هوشمند شنا گارمین
ساعت هوشمند شنا گارمین
بار مورد پسند 1 مردم
توضیحات محصول

ساعت هوشمند شنا گارمین Garmin Swim ساعت هوشمند دیگری است که مخصوص شنا و شناگران طراحی شده است.این ساعت هوشمند سرعت شنا , تعداد حرکت دست , مسافت و طول مسیر طی شده شناگر , کالری مصرفی را محاسبه میکند و نوع شنا را تشخیص میدهد. بعد از اتمام تمرينات شنا، می توان شناگر اطلاعات و آمار شنای خود را براي تجزيه و تحليل رايگان در ™Garmin Connect آپلود کند , و از نتایج بدست آمده استفاده کند و حتی برای دوستان و مربیان خود به اشتراک بگذارد.

 

 

با ساعت مچی هوشمند شنا گارمين شناگر میتواند بجای تمرکز بر روی تعداد دفعات طی کردن طول مسیر شنا در استخر تمرکز خود را روی تکنيک های شنا بگذارد. امکان جالب این ساعت شناخت نوع حرکت مورد استفاده شناگر بطور خودکار است. همچنين شناگر میتواند با فشار دادن دکمه های مربوطه , گزارش تمرين ها يا وقفه های بين زمان های شروع را بدون نياز به بررسي مداوم ساعت دراستخر بدست آورد. این ساعت حتي امتيازهای *swolf را براي کمک به تست بازدهی و کیفیت شنای شناگر حساب مي کند, که اين مورد برای شناگران استقامتی در همه سطوح بسیار ایده آل است.

 

 

وزن ساعت هوشمند 40 گرم
باتری ساعت هوشمند باتری استاندارد CR2032 با عمر یک سال (قابل تعویض)
صفحه نمایش ساعت هوشمند با وضوح 55x31 پیکسل
امکانات و قابلیت های ساعت هوشمند ضدآب تا عمق ۵۰ متر - دارای ابزار اندازه گيری بازدهی و کیفیت شنا - ارائه امکاناتی برای گزارش گيری تمرين های شناگر , تحلیل تمرینات شنا , ثبت و ضبط مسافت، سرعت، شمارش ضربه ها و نوع ضربه هادر شنا

دیجی موبایل تضمین می کند که کلیه محصولات آن با گارانتی معتبر , بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی و فیزیکی سراسر کشور عزیزمان می باشد. فقط کافیست خودتان مقایسه کنید.

در راستای ایجاد اعتماد برای مشتریان محترم و سرویس دهی بهتر در فروش محصولات , دیجی موبایل با همکاری شرکت های تامین کننده یک هفته ضمانت بازگشت محصول بعد از خرید محصول را فراهم کرده است به طوری که هر گونه نقص فنی در محصول خریداری شده شامل سرویس تعویض آن محصول می باشد.

دیجی موبایل تضمین می کند که تمامی محصولات این فروشگاه اصل بوده و با کیفیت ترین محصولات برای مشتری های محترم را فراهم میکند.

شرکت دیجی موبایل با هکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران این امکان را فراهم کرده است که کلیه مشتریان محترم می توانند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند،

دیجی موبایل به طور تخصصی فروش لوازم جانبی موبایل را انجام میدهد و فروشگاه تخصصی در زمینه لوازم جانبی موبایل می باشد , بر خلاف سایر فروشگاه های اینترنتی که علاوه بر فروش انواع و دسته بندی های مختلف محصولات , فروش لوازم جانبی موبایل را نیز انجام میدهند.

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla