دستبند هوشمند ورزشی گارمین 2 Garmin vivofit

دستبند هوشمند ورزشی گارمین 2 Garmin vivofit

دستبند هوشمند ورزشی گارمین 2 Garmin vivofit
دستبند هوشمند ورزشی گارمین 2  Garmin vivofitدستبند هوشمند ورزشی گارمین 2 Garmin vivofit
دستبند هوشمند ورزشی گارمین 2  Garmin vivofit
دستبند هوشمند ورزشی گارمین 2  Garmin vivofit
دستبند هوشمند ورزشی گارمین 2  Garmin vivofit
بار مورد پسند 2 مردم
توضیحات محصول

دستبند هوشمند تناسب اندام و ورزشی 2  Garmin vivofit محصول شرکت بزرگ Garmin می باشد که در زمینه تجهیزات ورزشی فعالیت مدت داری دارد. این دستبند از تجهیزات مورد استفاده در تناسب اندام میباشد و کاربری ورزشی دارد و امکاناتی از قبیل : محاسبه میزان کالری مصرفی , محاسبه تعداد قدم های طی شده و مسافت طی شده توسط ورزشکار , تحلیل اطلاعات تمرینی ورزشکار بطور آنی , مجهز بودن به سنسور ضربان قلب ( خرید بصورت جداگانه ) , یادآوری عدم تحرک , بررسی وضعیت خواب و ... را دارد.

 

 

دستبند هوشمند ورزشی گارمین 2 Garmin vivofit بهبود یافته دستبند Garmin vivofit می باشد که یک سری امکاناتی از قبیل : همگام سازی خودکار , زمانبندی فعالیت , صفحه نمایش Backlit را نسبت به مدل قبلی به آن اضافه شده است.

دستبند ورزشی گارمین 2 Garmin vivofit تنوع رنگ بسیار بالای برخوردار است که در تصویر زیر مشاهده میکنید :

 

دستبند ورزشی گارمین

 

توجه : امکاناتی از قبیل : نرم افزار دویدن , نرم افزار گلف , نرم افزار دوجرخه سواری , نرم افزار شنا , GPS داخلی , قابلیت پیدا کردن گوشی در این دستبد هوشمند موجود نمی باشد و مخصوص سایر مدل های بهبود یافته این دستبند مانند : Vivosmart و Vivoactive می باشد.

وزن ساعت هوشمند 25 گرم
صفحه نمایش ساعت هوشمند صفحه نمایش لمسی با رزلوشن بالا
باتری ساعت هوشمند دو باتری سکه ای CR1632
سخت افزار ساعت هوشمند جنس بدنه پلاستیک - آلومینیوم‎ - امکان انتقال اطلاعات از طریق بلوتوث
امکانات و قابلیت های ساعت هوشمند محاسبه میزان کالری مصرفی - محاسبه تعداد قدم های طی شده و مسافت طی شده توسط ورزشکار - تحلیل اطلاعات تمرینی ورزشکار بطور آنی - مجهز بودن به سنسور ضربان قلب ( خرید بصورت جداگانه ) - یادآوری عدم تحرک - بررسی وضعیت خواب - همگام سازی خودکار , زمانبندی فعالیت - صفحه نمایش Backlit

دیجی موبایل تضمین می کند که کلیه محصولات آن با گارانتی معتبر , بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی و فیزیکی سراسر کشور عزیزمان می باشد. فقط کافیست خودتان مقایسه کنید.

در راستای ایجاد اعتماد برای مشتریان محترم و سرویس دهی بهتر در فروش محصولات , دیجی موبایل با همکاری شرکت های تامین کننده یک هفته ضمانت بازگشت محصول بعد از خرید محصول را فراهم کرده است به طوری که هر گونه نقص فنی در محصول خریداری شده شامل سرویس تعویض آن محصول می باشد.

دیجی موبایل تضمین می کند که تمامی محصولات این فروشگاه اصل بوده و با کیفیت ترین محصولات برای مشتری های محترم را فراهم میکند.

شرکت دیجی موبایل با هکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران این امکان را فراهم کرده است که کلیه مشتریان محترم می توانند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند،

دیجی موبایل به طور تخصصی فروش لوازم جانبی موبایل را انجام میدهد و فروشگاه تخصصی در زمینه لوازم جانبی موبایل می باشد , بر خلاف سایر فروشگاه های اینترنتی که علاوه بر فروش انواع و دسته بندی های مختلف محصولات , فروش لوازم جانبی موبایل را نیز انجام میدهند.

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla