طرفداران مدیر عامل شرکت ساعت هوشمند اپل Teases - لوازم جانبی موبایل

مقالات ساعت هوشمند

طرفداران مدیر عامل شرکت ساعت هوشمند اپل Teases

fanboys اپل، طرفداران ساعت هوشمند، و افرادی که به سادگی از جان گذشته به دست خود را بر "iWatch" هستند برخی از خبر خوب این هفته است. در طول درآمد سه ماهه اپل تماس بگیرید مدیر عامل شرکت تیم کوک اظهارات اشاره به این واقعیت است که این شرکت به زودی ممکن است آزاد شود یک محصول کاملا جدید و یا دو ساخته شده است.

 

 به گفته کوک، غول ابزار تکنولوژی بالقوه بزرگ در "دسته بندی محصولات جدید هیجان انگیز،" منجر بسیاری از ناظران که فرض کنیم که به معنای محصول اپل ساعت هوشمند در راه است می بیند. به عبارت ساده، یک کل بسیاری از مقوله های واقعا "جدید" محصول خارج وجود دارد فراتر از smartwatches و متصل به اینترنت هوشمند تلویزیون (یک محصول بالقوه اپل بسیاری از امیدوارند برای) وجود ندارد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیجی موبایل تضمین می کند که کلیه محصولات آن با گارانتی معتبر , بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی و فیزیکی سراسر کشور عزیزمان می باشد. فقط کافیست خودتان مقایسه کنید.

در راستای ایجاد اعتماد برای مشتریان محترم و سرویس دهی بهتر در فروش محصولات , دیجی موبایل با همکاری شرکت های تامین کننده یک هفته ضمانت بازگشت محصول بعد از خرید محصول را فراهم کرده است به طوری که هر گونه نقص فنی در محصول خریداری شده شامل سرویس تعویض آن محصول می باشد.

دیجی موبایل تضمین می کند که تمامی محصولات این فروشگاه اصل بوده و با کیفیت ترین محصولات برای مشتری های محترم را فراهم میکند.

شرکت دیجی موبایل با هکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران این امکان را فراهم کرده است که کلیه مشتریان محترم می توانند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند،

دیجی موبایل به طور تخصصی فروش لوازم جانبی موبایل را انجام میدهد و فروشگاه تخصصی در زمینه لوازم جانبی موبایل می باشد , بر خلاف سایر فروشگاه های اینترنتی که علاوه بر فروش انواع و دسته بندی های مختلف محصولات , فروش لوازم جانبی موبایل را نیز انجام میدهند.

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla