متأسفم برای خرید یک ساعت اپل - لوازم جانبی موبایل

مقالات ساعت هوشمند

متأسفم برای خرید یک ساعت اپل

من یک دیده بان اپل خریداری شده است. من آن را پیشسفارش نیست، چرا که در ابتدا من حتی یک را نمی خواهم. این چیزها (همه چیز اپل) همیشه خیلی بهتر در تلاش دوم دریافت: من از مردم که به من برای اولین بار از پوشیدنی شرکت خواسته هشدار داد. اپل تاریخ محصول، شاید حتی بیشتر از دیگر شرکت های فن آوری است، با نمونه فلفلی: از iPad قابل ملاحظه ای نازک تر دوم، آی فون بعدی که تا به حال داده های 3G، عاقبت مک بوک ایر است که عمر باتری مناسب و معقول و طراحی باریک بود. با وجود دانستن این که، چیزی برای من تغییر کرده است. من adopter اولیه تبدیل شد.
ویرایشگر کل قوا مایکل گورمن ما در حال حاضر آزمایش دیده بان اپل. با تشکر از تعداد انگشت شماری از بررسی-اما-با-هشدار زود هنگام و پیش نمایش مثبت و حتی بیشتر در اجرا تا راه اندازی، من می دانستم که آنچه در آن می تواند انجام دهد. با این حال، من احساس می باید راهی که سازمان دیده بان زحمت را به زندگی من چفت و بند کردن، کاهش نیاز به طور مداوم تلفن من پا و سبب کاهش بیشتر مانع بین خودم و فن آوری وجود داشته باشد.
من مطمئن هستم که اگر آن را اپل ارائه شد سه ردیف های مختلف از ورود و یا طرح خود برای به معنای واقعی کلمه آن را به tastemakers و افراد معروف بند قبل از مشنگ ها صرف می خرید، اما آمده در نخستین روز نیست، من کنجکاو بود. من به نام تا نزدیک ترین بوتیک مد منحصر به فرد ساخته شده من و یک قرار ملاقات برای مشاوره. من می خواستم قدیمی مدرسه ضربه خرده فروشی.سرد، نیش سخت است که تنها می تواند رخ دهد هنگامی که شما از لحاظ جسمی باز کیف پول خود را برای این چیزی که می خواهید در حال حاضر پرداخت. به لحن از هفت صد دلار است. چند هفته بعد، آن را هنوز هم گزش.

 

smartwatch

من در چند ساعت های مختلف اپل سعی (اگرچه در تعدادی از مدل های حال حاضر فروخته شده بودند). و بله، البته من سعی کردم اپل دیده بان نسخه - در طلا! - بیشتر برای خنده، و برای دیدن اگر من شکلی ملموس می تواند احساس ثروت. آن بود، استروژن، سنگین تر است. با این حال، من در حال حاضر می خواهم تصمیم من می خواستم دیده بان اپل: من می خواستم صفحه نمایش یاقوت کبود و بدن از جنس استنلس استیل، چرا که من یک احمق هستم و من دست و پا چلفتی هستم موظف به آن دست انداز در برابر آجرکاری و یا به طور تصادفی رها کردن آن در یک گودال سنبله . معاون اشاره به سمت گوشه: "یک آینه در گوشه وجود دارد." من winced، اما پس از آن من رفتم و در مقابل آینه تمام قد ایستاده بود. و در مچ دست من خیره شد. و خودم. و من دوست دارم ادم سفیه و احمق نگاه کرد.
به عنوان یک ساعت هوشمند - یک ساعت مچی - به نظر می رسد خوب است.مواد، توجه به جزئیات است که محصولات اپل برای شناخته شده است. این همه در نشان دادن در اینجا. در مقایسه با ساعت های آندروید من تست شده و با احساس بازی، کیفیت، در سطح کاملا متفاوت است. اما بسیاری دیگر از (غیر هوشمند) ساعت مچی در این قیمت نگاه به همان اندازه خوب یا بهتر است. من این به دلیل آنچه در آن می تواند فراتر از آن صرف ساعت انجام خریداری شده است. در واقع، می توان آن را بیشتر انجام دهید، اما انجام کافی نیست. هنوز رتبهدهی نشده است. این کار زندگی من روشن نمی مانند اولین آیفون من، یا انقلاب معمول کار من مانند را، آن را در هر نقطه مک بوک ایر. به عادلانه باشد، دیده بان می کند برخی از چیزهایی که به خوبی - اطلاعیه ها هستند نامطلوب نیست و شما یک مقدار زیادی از کنترل بیش از آنچه به نظر می رسد و چه چیزی نیست - اما آن را فقط کار زیادی انجام نمی یک بار شما آن را پوشیده. من آن را در کسری از زمان من با استفاده از تلفن من استفاده کنید. من همه که پول را برای یک ساعت هوشمند که زمان کاملا وارد نمی پرداخت شود.

smartwatch

اما پس از آن، (تقریبا) هر عاقبت محصول بهتر از گذشته است، پس چرا سازمان دیده بان به استاندارد بالاتر نگه کنم؟ چرا خرید پشیمان کنم؟ من، adopter اولیه. (من خریدم نقش ونگار ریگی دادن، برای گریه کردن با صدای بلند.) به این دلیل من آن را مورد استفاده قرار نمی بسیار از آنجایی که من آن را به خانه کردم و برنامه ها از تلفن من همگام می شوند. من آن را در و ... من نمی دانم چه باید بکنید با آن است. من در اطراف چهره دیده بان تلنگر، سفارشی الت سنجش فواصل زمانی با حلقههای خود من از انتخاب و سپس بین آن و اعتیاد آور پا ضربه زدن میکی سرگردانند. می بینم که چگونه اینستاگرم به نظر می رسد بر روی مچ دست من؛ من در حال چرخش به دور ماه را از دست داده، زمین، کهکشان راه شیری. من مقداری doodle را خوانده ارسال به یک همکار، و سپس ضربان قلب من. من دیکته به سیری یک پیام متنی به مادر من پشت در انگلستان است. و من در از دست دادن به چه باید بکنید بعد هستم. وقتی که من دریافت یک گوشی جدید، من نمی تواند کمک کند اما سرهم بندی کردن اطراف با برنامه، کاغذ دیواری، دوربین، اضافه کردن موسیقی من. اپل سازمان دیده بان به ارمغان می آورد برنامههای خود را نزدیک تر است، اما آن را احساس می کند مانند بسیاری از مسائل پشت یک مورد صفحه نمایش شیشه ای به دام افتاده. در حالی که من می توانید اطلاعیه ها من از یک آرایه وسیعی از برنامه های کاربردی را مشاهده کنید، تعامل به چند الگوهای یا توابع تجویز یا غیر ممکن است برای بسیاری از آنها، و یا محدود است. سیری می تواند پیام کوتاه ارسال کنید، اما شما می باید از آی فون به انجام همان در ایمیل.

smartwatch

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیجی موبایل تضمین می کند که کلیه محصولات آن با گارانتی معتبر , بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی و فیزیکی سراسر کشور عزیزمان می باشد. فقط کافیست خودتان مقایسه کنید.

در راستای ایجاد اعتماد برای مشتریان محترم و سرویس دهی بهتر در فروش محصولات , دیجی موبایل با همکاری شرکت های تامین کننده یک هفته ضمانت بازگشت محصول بعد از خرید محصول را فراهم کرده است به طوری که هر گونه نقص فنی در محصول خریداری شده شامل سرویس تعویض آن محصول می باشد.

دیجی موبایل تضمین می کند که تمامی محصولات این فروشگاه اصل بوده و با کیفیت ترین محصولات برای مشتری های محترم را فراهم میکند.

شرکت دیجی موبایل با هکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران این امکان را فراهم کرده است که کلیه مشتریان محترم می توانند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند،

دیجی موبایل به طور تخصصی فروش لوازم جانبی موبایل را انجام میدهد و فروشگاه تخصصی در زمینه لوازم جانبی موبایل می باشد , بر خلاف سایر فروشگاه های اینترنتی که علاوه بر فروش انواع و دسته بندی های مختلف محصولات , فروش لوازم جانبی موبایل را نیز انجام میدهند.

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla