پاور بانک Vanmaax MAX-P2352 10000mAh

پاور بانک Vanmaax MAX-P2352 10000mAh

پاور بانک دو خروجی ضخامت بسیار کم Vanmaax MAX-P2352 10000mAh
پاور بانک Vanmaax MAX-P2352 10000mAhپاور بانک Vanmaax MAX-P2352 10000mAh
قیمت
800/000 ریال
بار مورد پسند 2 مردم
توضیحات محصول

با پیشرفت روزافزون علم و تکنولوژی و گسترش وسایل الکترونیکی همراه از جمله گوشی های تلفن همراه در زندگی بشر نیاز به تامین انرژی مورد نیاز گوشی های تلفن همراه گسترش پیدا کرده است.
از این رو برای تامین انرژی مورد نیاز گوشی های تلفن همراه شارژهای همراه یا پاوربانک ها به وجود امدند که این نیاز را برطرف کنند.

دیجی موبایل تضمین می کند که کلیه محصولات آن با گارانتی معتبر , بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی و فیزیکی سراسر کشور عزیزمان می باشد. فقط کافیست خودتان مقایسه کنید.

در راستای ایجاد اعتماد برای مشتریان محترم و سرویس دهی بهتر در فروش محصولات , دیجی موبایل با همکاری شرکت های تامین کننده یک هفته ضمانت بازگشت محصول بعد از خرید محصول را فراهم کرده است به طوری که هر گونه نقص فنی در محصول خریداری شده شامل سرویس تعویض آن محصول می باشد.

دیجی موبایل تضمین می کند که تمامی محصولات این فروشگاه اصل بوده و با کیفیت ترین محصولات برای مشتری های محترم را فراهم میکند.

شرکت دیجی موبایل با هکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران این امکان را فراهم کرده است که کلیه مشتریان محترم می توانند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند،

دیجی موبایل به طور تخصصی فروش لوازم جانبی موبایل را انجام میدهد و فروشگاه تخصصی در زمینه لوازم جانبی موبایل می باشد , بر خلاف سایر فروشگاه های اینترنتی که علاوه بر فروش انواع و دسته بندی های مختلف محصولات , فروش لوازم جانبی موبایل را نیز انجام میدهند.

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla