پاور بانک Venous PV-P637 10400mAh

پاور بانک Venous PV-P637 10400mAh

پاور بانک دو خروجی ونوس Venous PV-P637 10400mAh
پاور بانک Venous PV-P637 10400mAhپاور بانک Venous PV-P637 10400mAh
قیمت
700/000 ریال
توضیحات محصول

با پیشرفت روزافزون علم و تکنولوژی و گسترش وسایل الکترونیکی همراه از جمله گوشی های تلفن همراه در زندگی بشر نیاز به تامین انرژی مورد نیاز گوشی های تلفن همراه گسترش پیدا کرده است.
از این رو برای تامین انرژی مورد نیاز گوشی های تلفن همراه شارژهای همراه یا پاوربانک ها به وجود امدند که این نیاز را برطرف کنند.

دیجی موبایل تضمین می کند که کلیه محصولات آن با گارانتی معتبر , بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی و فیزیکی سراسر کشور عزیزمان می باشد. فقط کافیست خودتان مقایسه کنید.

در راستای ایجاد اعتماد برای مشتریان محترم و سرویس دهی بهتر در فروش محصولات , دیجی موبایل با همکاری شرکت های تامین کننده یک هفته ضمانت بازگشت محصول بعد از خرید محصول را فراهم کرده است به طوری که هر گونه نقص فنی در محصول خریداری شده شامل سرویس تعویض آن محصول می باشد.

دیجی موبایل تضمین می کند که تمامی محصولات این فروشگاه اصل بوده و با کیفیت ترین محصولات برای مشتری های محترم را فراهم میکند.

شرکت دیجی موبایل با هکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران این امکان را فراهم کرده است که کلیه مشتریان محترم می توانند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند،

دیجی موبایل به طور تخصصی فروش لوازم جانبی موبایل را انجام میدهد و فروشگاه تخصصی در زمینه لوازم جانبی موبایل می باشد , بر خلاف سایر فروشگاه های اینترنتی که علاوه بر فروش انواع و دسته بندی های مختلف محصولات , فروش لوازم جانبی موبایل را نیز انجام میدهند.

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla