پاور بانک خورشیدی 38000mAh

پاور بانک خورشیدی 38000mAh

پاور بانک خورشیدی 38000mAh
پاور بانک خورشیدی 38000mAhپاور بانک خورشیدی 38000mAh
قیمت
790/000 ریال
بار مورد پسند 1 مردم
توضیحات محصول پاور بانک خورشیدی 38000mAh در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از نور خورشید تلفن همراه خود را شارژ نمایید. این شارژر هم قابلیت شارژ شدن به وسیله برق و هم به وسیله نور خورشید را دارا می باشد. این پاور بانک دارای دو خروجی 1 و 2.1 آمپر می باشد. همچنین این پاور بانک مجهز به یک چراغ LED نیز می باشد.

دیجی موبایل تضمین می کند که کلیه محصولات آن با گارانتی معتبر , بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی و فیزیکی سراسر کشور عزیزمان می باشد. فقط کافیست خودتان مقایسه کنید.

در راستای ایجاد اعتماد برای مشتریان محترم و سرویس دهی بهتر در فروش محصولات , دیجی موبایل با همکاری شرکت های تامین کننده یک هفته ضمانت بازگشت محصول بعد از خرید محصول را فراهم کرده است به طوری که هر گونه نقص فنی در محصول خریداری شده شامل سرویس تعویض آن محصول می باشد.

دیجی موبایل تضمین می کند که تمامی محصولات این فروشگاه اصل بوده و با کیفیت ترین محصولات برای مشتری های محترم را فراهم میکند.

شرکت دیجی موبایل با هکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران این امکان را فراهم کرده است که کلیه مشتریان محترم می توانند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند،

دیجی موبایل به طور تخصصی فروش لوازم جانبی موبایل را انجام میدهد و فروشگاه تخصصی در زمینه لوازم جانبی موبایل می باشد , بر خلاف سایر فروشگاه های اینترنتی که علاوه بر فروش انواع و دسته بندی های مختلف محصولات , فروش لوازم جانبی موبایل را نیز انجام میدهند.

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla