کابل OTG - لوازم جانبی موبایل

کابل OTG

کابل OTG

کدام دستگاه کابل otg را پشتیبانی میکند

کابل otg , خرید کابل otg

بسیاری از تکرار فعلی از گوشی های هوشمند ارائه سازگاری کابل OTG . حالا شما می دانید آنچه در آن است و چگونگی استفاده از آن، من جمله لیست زیر:

Sony Xperia Z, ZL, Z Ultra, Z1
Google Nexus 5
LG Optimus G, G2
HTC X, One, One mini, One max

چه کارهایی میتوان با کابل otg انجام داد

هنگامی که شما می دانید که چگونه به استفاده از کابل OTG این امکان وجود دارد چند گوشی های هوشمند و یا قرص خود را همراه با دستگاه های جانبی که می توان به آن را کنترل، مانند موش و یا یک صفحه کلید.

کابل otg , خرید  کابل otg

مطالعه بیشتر...

نحوه استفاده از کابل otg در موبایل یا تبلت

کابل OTG , خرید کابل OTG

 برنامه های کاربردی از کابل OTG متنوع و بر اساس سخت افزار سازگار می باشد. با تلفن های هوشمند و قرص، فن آوری را می توان مورد استفاده برای اتصال صفحه کلید، موش، دیسک های سخت، و میله های USB. با این حال، نه همه گوشی های هوشمند و قرص کابل OTG سازگار است. اگر شما مطمئن نیستید که آیا دستگاه شما دارای قابلیت اقدام به عنوان میزبان کابل OTG نیست، شما به راحتی می توانید آن را کشف کردن با دانلود یک برنامه رایگان از فروشگاه Play به نام تشخیص USB هاست.

مطالعه بیشتر...

کابل OTG چیست

همانطور که در بالا گفته شد، کابل OTG مخفف "در رفتن". با دو دستگاه که کابل OTG سازگار شما می توانید آنها را با یکدیگر ارتباط برقرار و انجام وظایف خاص. یکی از متداولترین آنها استفاده می کنیم زمانی است که ما با استفاده از یک کامپیوتر، که به عنوان یک میزبان عمل می کند، و اتصال یک درایو فلش USB یا یک گوشی هوشمند به آن. با مقدمه ای از دستگاه های بیشتری کابل OTG سازگار بودن، شما هم اکنون می توانید دور زدن PC: عکس را می توان به طور مستقیم از دوربین خود را به یک چاپگر، صفحه کلید می توان به طور مستقیم به یک دستگاه تلفن همراه متصل شود، و یا چوب USB فرستاده می توان به گوشی های هوشمند متصل . یکی از ساده ترین راه برای فهمیدن اینکه آیا شما یک دستگاه است که کابل OTG سازگار است که برای زیر لوگوی USB با فلش سبز نگاه کنید.

کاربرد کابل otg چیست

برخی از دستگاه های آندروید مانند پشتیبانی تراوین 5 از ویژگی های بسیار مفید است که تولید کنندگان واقعا نمی زیادی از سر و صدا بیش از را: USB بر روی بروید، میکرو آداپتور کابل OTG ، و یا کابل OTG.

مطالعه بیشتر...

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla