نحوه استفاده از کابل otg در موبایل یا تبلت - لوازم جانبی موبایل

کابل OTG

نحوه استفاده از کابل otg در موبایل یا تبلت

کابل OTG , خرید کابل OTG

 برنامه های کاربردی از کابل OTG متنوع و بر اساس سخت افزار سازگار می باشد. با تلفن های هوشمند و قرص، فن آوری را می توان مورد استفاده برای اتصال صفحه کلید، موش، دیسک های سخت، و میله های USB. با این حال، نه همه گوشی های هوشمند و قرص کابل OTG سازگار است. اگر شما مطمئن نیستید که آیا دستگاه شما دارای قابلیت اقدام به عنوان میزبان کابل OTG نیست، شما به راحتی می توانید آن را کشف کردن با دانلود یک برنامه رایگان از فروشگاه Play به نام تشخیص USB هاست.

 

تنها با داشتن یک دستگاه است که کابل OTG سازگار است به اندازه کافی هر چند نه به عنوان شما نیز برای دستگاه شما نیاز دارید یک کابل OTG مناسب. البته، شما به راحتی می توانید با شتاب یکی برای چند دلار در چند پورتال آنلاین، از جمله بیش از در Amazon.com. علاوه بر این، برای اتصال دستگاه های ذخیره سازی مانند درایو فلش USB یا هارد دیسک، شما نیز ممکن است برنامه هایی مانند کنترل USB میزبان و یا مجموع فرمانده نیاز دارید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla