گیرنده دیجیتال MAC TV TUNER T936i

گیرنده دیجیتال مک

گیرنده دیجیتال MAC TV TUNER T936i - دارای 12 ماه گارانتی فولاد رایانه تصویر
گیرنده دیجیتال مکگیرنده دیجیتال مک
گیرنده دیجیتال مک
گیرنده دیجیتال مک
گیرنده دیجیتال مک
گیرنده دیجیتال مک
قیمت
980/000 ریال
بار مورد پسند 1 مردم
توضیحات محصول

گیرنده دیجیتال مک که قابلیت استفاده برروی تمام کامپیوترهای با سیستم عامل مک میباشد مانند مک بوک و غیره شمارا قادر می سازد تا بتوانید یک تلوزیون همراه با خود داشته ودر هر زمان بدون نیاز به اینترنت بتوانید برنامه مورد علاقه خود را تماشا کنید از جمله ویژگی های این گیرنده USB قابلیت نمایش تلتکست و همنین نمایش EPG میباشد که همان راهنمای نمایش برنامه میباشد از جمله مزیت های این گیرنده کوچک و کم حجم بودن ان و همچنین قابلیت تاشو بودن این انتن میباشد

دیجی موبایل تضمین می کند که کلیه محصولات آن با گارانتی معتبر , بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی و فیزیکی سراسر کشور عزیزمان می باشد. فقط کافیست خودتان مقایسه کنید.

در راستای ایجاد اعتماد برای مشتریان محترم و سرویس دهی بهتر در فروش محصولات , دیجی موبایل با همکاری شرکت های تامین کننده یک هفته ضمانت بازگشت محصول بعد از خرید محصول را فراهم کرده است به طوری که هر گونه نقص فنی در محصول خریداری شده شامل سرویس تعویض آن محصول می باشد.

دیجی موبایل تضمین می کند که تمامی محصولات این فروشگاه اصل بوده و با کیفیت ترین محصولات برای مشتری های محترم را فراهم میکند.

شرکت دیجی موبایل با هکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران این امکان را فراهم کرده است که کلیه مشتریان محترم می توانند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند،

دیجی موبایل به طور تخصصی فروش لوازم جانبی موبایل را انجام میدهد و فروشگاه تخصصی در زمینه لوازم جانبی موبایل می باشد , بر خلاف سایر فروشگاه های اینترنتی که علاوه بر فروش انواع و دسته بندی های مختلف محصولات , فروش لوازم جانبی موبایل را نیز انجام میدهند.

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla