آرون راجرز به من یک مونوپاد جدید قرض میدهد - لوازم جانبی موبایل
 
هندزفری بلوتوث جبرا هندزفری بلوتوث HM1000
پاور بانک خورشیدی LED دار
80,000 تومان
ساعت هوشمند مای کرونوز ZeFit
275,000 تومان
اسپیکر بلوتوث شارژی
27,000 تومان
هدست بلوتوث رم خور
65,000 تومان
هندزفری بلوتوث جبرا
75,000 تومان
هندزفری بلوتوث HM1000
54,000 تومان
 

لوازم جانبی موبایل

آرون راجرز به من یک مونوپاد جدید قرض میدهد

بنابراین در اینجا دقیقا همان چیزی به من در خرس اتفاق افتاده است / دیروز هکرها NFC مسابقات قهرمانی بازی: من راه اندازی راست بر روی خط دروازه.

فقط minding کسب و کار خود من است. با توجه به چند عکس. چت با دیگر عکاسان، و به اشتراک گذاری کاکائو داغ من با آنها. بازی بسیار معمولی است. 

در اولین میدان رو در اختیار پاکر، آنها رانندگی حق را در این زمینه، و آنها را در یک خط 2 حیاط است. کارفرمایی آرون راجرز Greenbay هکرها را قطره بازگشت به عبور کند، اما همه به خوبی پوشش داده شده، و او یک سوراخ می بیند در کنار من از درست، و او شروع به در حال اجرا به طور مستقیم در من و غواصی برای خط دروازه (که در زیر دیده می شود).

من تیراندازی 400mm F / 2.8 من در مونوپاد Gitzo، اما زمانی که من می بینم این اتفاق می افتند، من تکپایه من با دست چپ نگه دارید، و گرفتن بدن 2 من.D3 نیکون با 24-70mm F / 2.8، با راست من دست من آن را قرار داده تا به چشم من و شروع به شلیک در راجرز به عنوان او را در حال اجرا مستقیم به من. راجرز زمین درست در مقابل من، و شروع به لغزش به سمت من. من نگه تیراندازی. راجرز حفظ کشویی. من دائم فکر در برخی از نقطه او به متوقف کشویی، و پس از آن BAM - او سطوح است من، آن مرد در کنار من و دوربین من در تکپایه می رود پرواز.


شما می توانید از عکس که در بالا در زمان را ببینید، راجرز 400mm من در تکپایه (که شما را وارونه در طرف دیگر از او را ببیند) است بین من (با 24-70mm من)، و. این خوب نیست.

و پس از آن من آن را ببینید - در نیمه پایین تکپایه من رفته است! خاموش در ساقه پاره پاره. بنابراین من درست در مقابل راجرز، و من داد، "هی ... ..Rogers .... شما را شکست تکپایه من!" و او به من به نظر می رسد، و من حدس می زنم او خرس earmuffs من را می بیند، و می گوید: "خیلی بد، خرس فن! "و من گفتم:" هی، شما به من خرید یک تکپایه جدید! "و او به نظر می رسد به من می گوید،" آره، درست است. "و من همه" بله، ما فقط یک پسر بسیار را ببینید. "

 

در اینجا یک عکس از صفحه نمایش تلویزیون در طول بازی (عکس از خواننده وبلاگ جورج Zanotti) گرفته شده درست پس از توافق راجرز به من 250 دلار میدم، و حتی اگر من هنوز هم پایین هستم، من نگه تیراندازی و من همه لبخند در حال حاضر در شناخت دست کم، من گرفتن تکپایه Gitzo من جایگزین شده است. 

البته، هیچ یک از موارد فوق درست است. خوب، بخشی در مورد راجرز به زدن من و شکستن تکپایه من واقعی بود، اما بقیه کاملا ساخته شده است. این کار راجرز به نگاه کردن به من نمی-آن کار من است به خارج شدن از راه خود را دریافت کنید. من چیزی است که بزرگ احساس نمی کند، و در حالی که دوربین من، لنز 400mm، و بسیاری از من در خاک پوشیده شده بود، همه ما مشغول به کار بودند کاملا، همین دلیل است که من قادر به پاپ به بالا و حفظ تیراندازی با بزرگ بود لبخندی بر لب من، اما من خوش شانس بودم. خوب، حداقل تا زمانی که من شمارش است که پول نقد. ؛-)

این اواخر در اینجا، و من یک پرواز اولیه، بنابراین من در امشب عکس های بازی واقعی کار و ارسال آنها را در روز سه شنبه. با تشکر از هر کسی که متون من فرستاده، ارسال شده در فیس بوک، و یا اینجا در این وبلاگ زمانی که آنها به حال "اسکات لکه بینی." این یک ضربه بود. :)

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla