مونوپاد جدید من - لوازم جانبی موبایل
 
هندزفری بلوتوث جبرا هندزفری بلوتوث HM1000
پاور بانک خورشیدی LED دار
80,000 تومان
ساعت هوشمند مای کرونوز ZeFit
275,000 تومان
اسپیکر بلوتوث شارژی
27,000 تومان
هدست بلوتوث رم خور
65,000 تومان
هندزفری بلوتوث جبرا
75,000 تومان
هندزفری بلوتوث HM1000
54,000 تومان
 

لوازم جانبی موبایل

مونوپاد جدید من

من به تازگی در مورد سه پایه طرفدار کالیبر من با هم با اجزای از گیتزو و واقعا راست ها قرار نوشت. این بار من نوشتن در مورد یک تک است که من هم در همان زمان قرار داده است. با این حال، بر خلاف سه پایه، آن را در زمان دو تلاش می کند برای به دست آوردن یک راه حل خوب تک، و در آن، من هنوز 100٪ از آن راضی هستم.

 من هیچ مشکلی با پا تک خودی خود، یک بخش G-قفل تکپایه گیتزو GM3550 6X فیبر کربن 5 بود. این رو از G-بخش قفل سیاهههای مربوط است که خیلی خوب برای استفاده است، و آن را به اندازه کافی بلند را با توجه به 6'4 من "ارتفاع. 

واقعا درست مسائل باعث می شود چیزهای فوق العاده، و من در ارسال سه پایه ام نوشت، خود را گل سرسبد BH-55 ballhead است تا ریز گردد و دقیقا ساخته شده است که احساس می کند یک به نحوی تمایل عجیب و غریب به آن را به لیسیدن. این واقعا امکان پذیر نیست بیش از حد تاکید کیفیت و طرز کار درگیر در اینجا.

 با این حال، مینی BH-25 خود را در همه در همان کلاس است. من می خواهم به فکر می کنم که من یک WIMP کل نیست، اما من می توانم آن را به شدت گیره نمی اندازه کافی برای متوقف D200 من + 17-55 / 2.8 از حرکت در اطراف. آن را فاقد احساس صاف از برادر بزرگ خود (بیشتر شبیه پسر عموی بزرگ سوم). من نا امید شده بود.

بنابراین، من به نام واقعا درست مسائل و پرسید: اگر من انجام شده بود شاید کاری اشتباه است، که به آن گفت: "بله، BH-25 واقعا برای تک مناسب نیست." آنها گفتند که من باید BH-25 برگشت به آنها ارسال برای بازپرداخت کامل، که من بعد. 

آنها احساس می کنند که هر ballhead است که واقعا برای تک مناسب نیست، و به جای آن پیشنهاد چه Manfrotto از # سر 3232 مفصل گردنده، با گیره واقعا درست مسائل B2-نرم افزار: 

من آن را دستور داد در حالی که بر روی گوشی با آنها، و آنها ارائه شده به ارسال آن قبل از مونتاژ به طوری که من می خواهم که نیست به صرف 30 ثانیه آن را خودم انجام. من فکر کردم که خوب بود. 

 با این راه اندازی، رئیس اجازه می دهد تا چرخش بر روی یک محور، و تک می تواند به راحتی در مورد یکی دیگر چرخانده می شود. مزایای آن این است که جنبش در هر محور جداگانه است، و هیچ جنبش وجود دارد بر روی محور شیب (جنبش شما نمی طور کلی با یک تک می خواهید، به خصوص اگر شما یک رنگ چرخش بر روی لنز). این ترکیب برای floppage کمتر است، که یک چیز خوبی است.

 من آن را چند بار استفاده می شود در حال حاضر، و هنوز هم نیاز به تمرین بیشتر، اما یک چیزی که من در مورد خوشحال هستم این است که آن نیاز به یک آچار هنگام تعویض بین یک لنز با یک پا نصب و یکی بدون. گیره انتشار سریع بر روی یک دوربین است که در زاویه سمت راست به یک نصب شده بر روی پای یک لنز زوم نصب شده است، و از آنجا که Manfrotto از حرکت مفصل گردنده فقط در یک محور، گیره نصب در بالای آن نیاز به 90 درجه چرخانده شود در هنگام تعویض لنز. که نیاز به یک آچار، و به نوعی شکست کل هدف از نصب و راه اندازی سریع آزاد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla