مخترع مونوپاد کیست؟ - لوازم جانبی موبایل
 
هندزفری بلوتوث جبرا هندزفری بلوتوث HM1000
پاور بانک خورشیدی LED دار
80,000 تومان
ساعت هوشمند مای کرونوز ZeFit
275,000 تومان
اسپیکر بلوتوث شارژی
27,000 تومان
هدست بلوتوث رم خور
65,000 تومان
هندزفری بلوتوث جبرا
75,000 تومان
هندزفری بلوتوث HM1000
54,000 تومان
 

لوازم جانبی موبایل

مخترع مونوپاد کیست؟

مخترع مونوپاد یا دسته ی سلفی فردی کانادی به نام وین فروم است. او مونوپاد را به شکل نوین اختراع کرده است اما پیش از او در دهه80 میلادی فردی ژاپنی به نام هیروشی اوندا با ساختن وسیله ای مشابه مونوپاد امروزی گرفتن تصاویر سلفی را با دوربین های عکاسی قدیمی ممکن ساخت.

اما وین فروم کانادایی در سال 2005 اولین پنت مربوط به مونوپاد را در آمریکا ثبت کرد. نام این پتنت دستگاهی برای پشتیبانی از دوربین و متودی برای استفاده از دستگاه بود وی پس از ثبت حق خود آن را به بازار فرستاد مونوپاد مخصوص وی کوئیک پاد نام دارد وازسال 2006 تا کنون ساخته و فروخته می شود. او پس از اینکه ساخت کوئیک پاد را آغاز کرد با یک مشکل بزرگ روبرو شد و هنگام ثبت محصول خود در چین با کپی های بسیار صورت گرفته از محصولش مواجه شد بلافاصله پس از داغ شدن تب و تاب سلفی گرفتن وین فروم منوجه شد که نه تنها در آسیا و چین بلکه حتی در امریکا نیز تولید کنندگان مونوپاد در حال استفاده از تصویر دختر او برای انجام امور تبلیغاتی خود هستند. تنها کاری که از دست فروم بر می آمد این بود که کیفیت محصول خود را بالا ببرد زیرا وی فقط و فقط حق اختراع کوئیک پاد را به ثبت رسانده بود و مخترع دوربین رو پایه نبود لذا شروع به بالا بردن کیفیت محصول خود کرد مونوپادی که او طراحی کرده بود قادر به تحمل وزن دوربین های 12 کیلوگرمی بود و حتی در هنگام پرش از هواپیما برای گرفتن عکس کوچک ترین لرزشی نداشت همچنین همکاری با شرکت گوپرو به فروش یک میلیونی کوئیک پاد کمک کرد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla