وان پلاس یکی لوازم جانبی موبایل در حال حاضر در هند موجود. - لوازم جانبی موبایل
 
هندزفری بلوتوث جبرا هندزفری بلوتوث HM1000
پاور بانک خورشیدی LED دار
80,000 تومان
ساعت هوشمند مای کرونوز ZeFit
275,000 تومان
اسپیکر بلوتوث شارژی
27,000 تومان
هدست بلوتوث رم خور
65,000 تومان
هندزفری بلوتوث جبرا
75,000 تومان
هندزفری بلوتوث HM1000
54,000 تومان
 

لوازم جانبی موبایل

وان پلاس یکی لوازم جانبی موبایل در حال حاضر در هند موجود.

در حالی که 2014 گل سرسبد قاتل 'وان پلاس یکی از دعوت نامه فقط بر اساس آمازون در حال حاضر در هند موجود، این شرکت همچنین لوازم جانبی موبایل گوشی های هوشمند را در وب سایت تجارت الکترونیک ذکر شده است. قابل ذکر است، لوازم جانبی موبایل موجود برای خرید از طریق آمازون هند هستند.

با این حال، سایت تجارت الکترونیک اشاره حمل و نقل تنها از دسامبر 4 شروع - و 2-4 روز کسب و کار برای ارائه کنند. لوازم جانبی ذکر شده برای وان پلاس یکی از گوشی های هوشمند شامل مورد وان پلاس حفاظتی (پاک کردن)، وان پلاس پوشش فلیپ، یک به علاوه نقره ای گوشی گلوله، وان پلاس خو شیشه محافظ صفحه نمایش و به تازگی اعلام کرد وان پلاس JBL E1 + گوشی. در حالی که JBL-شده E1 + گوشی و گوشی گلوله نقره ای در روپیه قیمت.

لوازم جانبی موبایل

2999 و روپیه. 899 به ترتیب، مورد محافظ (پاک کردن) و وان پلاس خو شیشه محافظ صفحه نمایش با برچسب قیمت روپیه آمده است. 449 و روپیه. 399 بود. آبی، سفید و سیاه به قیمت RS - پوشش وان پلاس فلیپ با این حال، در سه رنگ آمده است.

لوازم جانبی موبایل

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla