مینی مونوپاد SM-201

مینی مونوپاد SM-201

مینی مونوپاد SM-201 مخصوص دوربین های دیجیتال
مینی مونوپاد SM-201مینی مونوپاد SM-201
مینی مونوپاد SM-201
مونوپاد
مونوپاد
مونوپاد
مونوپاد
مونوپاد
مونوپاد
مونوپاد
مونوپاد
بار مورد پسند 1 مردم
توضیحات محصول

از مونوپاد یا دسته ی سلفی برای گرفتن عکس از زوایای غیر معمول و گرفتن عکس های سلفی شخصی یا دسته جمعی استفاده کرد.

می توان با استفاده از این وسیله عکس از بالا گرفت و یا از فضا های غیر معمول تصویر برداری کرد.

از ویژگی های مینی مونوپاد SM-201 می توان به حمل و نقل آسان و استفاده ساده و سبکی قابل استفاده برای دوربین های دیجیتال DSLR تنظیم با هر زاویه دلخواه مناسب برای لحظات خاطره انگیز زندگی و مناظر زیبا مانند تولد عروسی ساحل جنگل وعکس های هوایی طراحی قابل تنظیم دارا بودن بند جهت اویزان کردن می توان اشاره کرد.

مینی مونوپاد SM-201 مخصوص دوربین های دیجیتال , مینی مونوپاد SM-201 , مینی مونوپاد SM-201 مخصوص دوربین های دیجیتال DSLR

مونوپاد

مونوپاد , خرید مونوپاد , monopod

مونوپاد , خرید مونوپاد , monopod , مینی مونوپاد SM-201 , مونوپاد دوربین دیجیتال

دیجی موبایل تضمین می کند که کلیه محصولات آن با گارانتی معتبر , بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی و فیزیکی سراسر کشور عزیزمان می باشد. فقط کافیست خودتان مقایسه کنید.

در راستای ایجاد اعتماد برای مشتریان محترم و سرویس دهی بهتر در فروش محصولات , دیجی موبایل با همکاری شرکت های تامین کننده یک هفته ضمانت بازگشت محصول بعد از خرید محصول را فراهم کرده است به طوری که هر گونه نقص فنی در محصول خریداری شده شامل سرویس تعویض آن محصول می باشد.

دیجی موبایل تضمین می کند که تمامی محصولات این فروشگاه اصل بوده و با کیفیت ترین محصولات برای مشتری های محترم را فراهم میکند.

شرکت دیجی موبایل با هکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران این امکان را فراهم کرده است که کلیه مشتریان محترم می توانند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند،

دیجی موبایل به طور تخصصی فروش لوازم جانبی موبایل را انجام میدهد و فروشگاه تخصصی در زمینه لوازم جانبی موبایل می باشد , بر خلاف سایر فروشگاه های اینترنتی که علاوه بر فروش انواع و دسته بندی های مختلف محصولات , فروش لوازم جانبی موبایل را نیز انجام میدهند.

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla