ساعت هوشمند | خرید ساعت هوشمند - لوازم جانبی موبایل

ساعت هوشمند | خرید ساعت هوشمند

ساعت هوشمند

درباره ساعت هوشمند | لوازم جانبی موبایل

ساعت هوشمند

ساعت هوشمند (یا سازمان دیده بان هوشمند) ساعت مچی کامپیوتری - لوازم جانبی موبایل با قابلیت است که فراتر از زمان گیری افزایش یافته است. در حالی که مدل های اولیه می تواند وظایف اساسی، مانند محاسبات، ترجمه، و لوازم جانبی موبایل و بازی

مطالعه بیشتر...

پیتر Svensson : بله، شما در واقع نیاز به یک ساعت هوشمند دارید

ارتباط گورو فن آوری مطبوعات پیتر Svensson به تازگی تلاش از نقش ونگار ریگی دادن جدید و به این نتیجه رسیدند که اکثر ما می، در واقع، به خوبی انجام به خود ساعت هوشمند آمد. با وجود آن "لبه های خشن،" او می گوید کیکاستارتر تعجب، سازمان دیده بان نشان می دهد که چگونه مفید کامپیوتر پوشیدنی می تواند باشد. نقش ونگار ریگی دادن پردازنده ضعیف و انتخاب برنامه محدود آن را از یک فرمت مفید از گوشی های هوشمند خود جلوگیری نمی، با توجه به Svensson به. فقط توانایی خود را به سکوت و قطعا شما را به تماس های دریافتی و پیام های هشدار $ 150 برچسب قیمت آن را توجیه. همچنین، اتصال بلوتوث آن شما آزاد از نیاز به تلفن خود را در یا در کنار شما در همه زمان ها (چیزی که ما دوست زیادی!).

ساعت هوشمند در یک نگاه | لوازم جانبی موبایل

ساعت هوشمند

چنین دستگاه ممکن است شامل مواردی مانند یک دوربین، شتاب سنج، دماسنج، ارتفاع سنج، فشارسنج، قطب نما، الت سنجش فواصل زمانی، ماشین حساب، تلفن همراه، صفحه نمایش لمسی، ناوبری GPS، صفحه نمایش نقشه، صفحه نمایش گرافیکی، بلندگو، زمانبندی، دیده بان، SDcards که به عنوان شناخته شد.

لوازم جانبی موبایل

مطالعه بیشتر...

ساعت هوشمند بیهوده از جان Rettinger

بسیاری از مردم فکر می کنم کل ایده پشت smartwatches نیمه گنگ است. در واقع، نه بیش از حد طولانی پیش من یکی از آنها بود! داشتن یک نه واقعا، که، هوشمند، کوتاه باتری عمر، بیش از حد گران قیمت، به راحتی-شکستنی، مینی کامپیوتر بسته به مچ دست من مانند چیزی است که من قطعا می تواند یک "پاس" در نظر می رسید.

مطالعه بیشتر...

ساعت هوشمند اسپورت | لوازم جانبی موبایل

برخی نیز "دیده بان ورزش" قابلیت با ویژگی های ردیاب (همچنین به عنوان "ردیاب تناسب اندام" شناخته می شود) به عنوان در ساعتهای GPS ساخته شده برای آموزش، غواصی و ورزش در فضای باز دیده اند.

لوازم جانبی موبایل

مطالعه بیشتر...

طرفداران مدیر عامل شرکت ساعت هوشمند اپل Teases

fanboys اپل، طرفداران ساعت هوشمند، و افرادی که به سادگی از جان گذشته به دست خود را بر "iWatch" هستند برخی از خبر خوب این هفته است. در طول درآمد سه ماهه اپل تماس بگیرید مدیر عامل شرکت تیم کوک اظهارات اشاره به این واقعیت است که این شرکت به زودی ممکن است آزاد شود یک محصول کاملا جدید و یا دو ساخته شده است.

مطالعه بیشتر...

بیاییم ساعت هوشمندSamsung Gear S را بشناسیم

سامسونگ دنده S با منحنی صفحه نمایش سوپر AMOLED زیبا برای مناسب و راحت طراحی شده است. سفارشی چهره ساعت صفحه نمایش و تسمه تغییر کمک می کند تا به بیان سبک خود را. لذت بردن از نمایش غنی با یک رابط کاربر زیبا و آسان برای استفاده که اجازه می دهد تا دسترسی به اطلاعات مربوطه و اطلاع رسانی در سهولت. با سیم آن خود را کارت دنده S می تواند به طور مستقل و بدون گوشی های هوشمند خود کار می کنند.

لوازم جانبی موبایل

ساعت هوشمند

ساعت هوشمند مایکروسافت ممکن است در راه باشد

مایکروسافت یک سابقه بزرگ ندارد که آن را به ایجاد smartwatches (و یا سازندگان قهوه هوشمند که برای ماده) می آید، اما به نظر می رسد آنها در حال رفتن به آن موقعیت دیگری به من بدهید.آسیاب تکنولوژی شایعه پر از صحبت از یک ساعت هوشمند جدید MS ایجاد شده توسط تیم لوازم جانبی ایکس باکس است. از آنجا که، واقعا، که نمی خواهند به بازی بازی های ویدئویی بر روی صفحه نمایش ال سی دی کوچک بسته به مچ دست خود را؟

مطالعه بیشتر...

ساعت هوشمند چگونه کار میکند

شکی نیست که با محبوبیت گوشی های هوشمند است که می تواند تقریبا هر جنبه ای از زندگی ما مدیریت، روند در فن آوری است که برای دریافت بیشتر و بیشتر "اتصال" را به بسته های کوچکتر و کوچکتر وجود دارد.

به طور همزمان، ساعتهای مچی را تبدیل به یک درس در افزونگی تکنولوژیکی برای بسیاری از مردم است. یک دوست برای زمان از روز بپرسید و آنها فقط به عنوان به احتمال زیاد به نگاه در گوشی های هوشمند خود را به عنوان آنها به در گاه شمار واقعی-مچ دست محدود است. جدیدترین موج از ساعت هوشمند با هدف تغییر همه که

این ساعت هوشمند به عنوان یک ذخیره سازی بی سیم پوشیدنی

ساعت هوشمند

ReVault به نظر می رسد مثل هر دستگاه معمولی، اما ویژگی اصلی آن را کاملا متفاوت از دیگران در رده: آن را تا به ذخیره سازی محلی بی سیم شما می توانید مانند یک ابر خصوصی دسترسی داشته باشید. با توجه به صفحه Indiegogo آن، ذخیره سازی از تلفن، قرص و یا لپ تاپ خود را با استفاده از یک برنامه (مانند Dropbox و سایر خدمات ابر) که در Android، iOS، سیستم عامل مک X، ویندوز و لینوکس کار می کند و حتی قابل دسترسی است. شما حتی می توانید برنامه یک دستگاه قابل اعتماد به همگام سازی خودکار هر زمانی که شما تصاویر جدید ذخیره کنید و یا دانلود فایل - هر چیزی که شما ذخیره خواهد شد رمزگذاری، و شما همچنین می توانید راه اندازی یک رمز عبور و احراز هویت دو عاملی برای امنیت اضافه شده است.سازمان دیده بان متصل به این دستگاه از طریق فای و بلوتوث، و از آن می توانید شبکه WiFi خود را، شما می توانید فایل های حتی بدون اتصال به اینترنت بارگذاری کنید.

مطالعه بیشتر...

دستبند هوشمند در مقابل ساعت هوشمند

تعداد بسیار کمی از "چیز مطمئن" وجود دارد که آن را به بازار wearables می آید. در واقع، تنها چیزی که ما مطمئنم این است که ما واقعا هر چیزی هنوز می دانم. ما مسلما نمی دانم چه در واقع رفتن به گرفتن و تبدیل شدن به چیز بزرگ بعدی در تکنولوژی پوشیدنی.

مطالعه بیشتر...

برنامه خرید واکشی قرار می دهد دربان دقیق بر روی مچ دست شما

smartwatch

صحبت کردن به یک smartwatch  هنوز چیزی بیشتر قابل قبول اجتماعی به انجام نیست، اما یک جفت از راه اندازی به بیراهه کشیده شده بر روی حداقل و آن را ارزشمند است. واکشی و انتظار آزمایشگاه - خدمات خرید شخصی و اذوقه رسان یک AI-صدای رانده می شود، به ترتیب - اند همکاری به خرید خود را در اپل دیده بان کمی کمتر خسته کننده با دربان بهبود که از مچ دست خود را کار می کند.
بازگشت در روز (به عنوان مثال در سال گذشته)، واکشی شد بهترین راه حل برای استفاده از خدمه انسان برای پاسخ دادن به پیام های ارسال شده از برنامه شناخته شده است. اگر شما می خواهید برای خرید، می گویند، یک کیسه رسول شیرین کسی که در سوهو تکان خوردن بود، شما می توانید یک عکس ضربه محکم و ناگهانی، ارسال آن همراه، و کسی در نهایت با ارزان ترین، فهرست مناسب ترین آنها می تواند پیدا پاسخ دهند. با انتظار تشخیص صدا آزمایشگاه و لغو احکام صادره ی تحلیلی در حال حاضر به سیستم عامل iOS موجود پخته / برنامه اپل دیده بان، هر چند، آن درخواست را می توان خرد شده و در سرعت بیشتری عمل کرده است. نتیجه نهایی؟ موج سریعتر برای اولین بار از بازدید، و یک تجربه خرید سردرد آور کمتر (آنها امیدوارند).

مطالعه بیشتر...

قرار دادن ویندوز 95 قرار دادن بر روی ساعت هوشمند

را فراموش کرده ام iWatch اپل دیده بان ... این می تواند رویداد محوری که همه چیز رکود باز برای صنعت ساعت هوشمند! ویندوز 95 در حال اجرا در بالای آندروید بپوشید ...

این آینده از تکنولوژی پوشیدنی است؟

متأسفم برای خرید یک ساعت اپل

من یک دیده بان اپل خریداری شده است. من آن را پیشسفارش نیست، چرا که در ابتدا من حتی یک را نمی خواهم. این چیزها (همه چیز اپل) همیشه خیلی بهتر در تلاش دوم دریافت: من از مردم که به من برای اولین بار از پوشیدنی شرکت خواسته هشدار داد. اپل تاریخ محصول، شاید حتی بیشتر از دیگر شرکت های فن آوری است، با نمونه فلفلی: از iPad قابل ملاحظه ای نازک تر دوم، آی فون بعدی که تا به حال داده های 3G، عاقبت مک بوک ایر است که عمر باتری مناسب و معقول و طراحی باریک بود. با وجود دانستن این که، چیزی برای من تغییر کرده است. من adopter اولیه تبدیل شد.
ویرایشگر کل قوا مایکل گورمن ما در حال حاضر آزمایش دیده بان اپل. با تشکر از تعداد انگشت شماری از بررسی-اما-با-هشدار زود هنگام و پیش نمایش مثبت و حتی بیشتر در اجرا تا راه اندازی، من می دانستم که آنچه در آن می تواند انجام دهد. با این حال، من احساس می باید راهی که سازمان دیده بان زحمت را به زندگی من چفت و بند کردن، کاهش نیاز به طور مداوم تلفن من پا و سبب کاهش بیشتر مانع بین خودم و فن آوری وجود داشته باشد.
من مطمئن هستم که اگر آن را اپل ارائه شد سه ردیف های مختلف از ورود و یا طرح خود برای به معنای واقعی کلمه آن را به tastemakers و افراد معروف بند قبل از مشنگ ها صرف می خرید، اما آمده در نخستین روز نیست، من کنجکاو بود. من به نام تا نزدیک ترین بوتیک مد منحصر به فرد ساخته شده من و یک قرار ملاقات برای مشاوره. من می خواستم قدیمی مدرسه ضربه خرده فروشی.سرد، نیش سخت است که تنها می تواند رخ دهد هنگامی که شما از لحاظ جسمی باز کیف پول خود را برای این چیزی که می خواهید در حال حاضر پرداخت. به لحن از هفت صد دلار است. چند هفته بعد، آن را هنوز هم گزش.

مطالعه بیشتر...

اینجاست! 5 چیزهایی که میدانم درباره جدید موتور 360 آندروید ساعت هوشمند

به غیر از iWatch اپل، ساعت هوشمند پیش بینی ترین در جهان موتور 360 از موتورولا / گوگل است. پس از ماه ها رمز و راز، شایعات، حدس و گمان، و انتظار بی تاب - و مقدار مجنون از کار مهندسی - که در نهایت امروز از زندان آزاد شد.

این تقریبا به طور قطع بهترین ساعت هوشمند منتشر شد که تا کنون. ما snartwatch طرفداران و آجیل ابزار کاملا هیجان زده. در واقع، در اینجا در SmarterWatches HQ ما در حال انجام عکس تکیلا در حال حاضر.

مطالعه بیشتر...

سامسونگ نشان می دهد چند حقایق در مورد smartwatch دنده دور آن

smartwatch

سامسونگ دقیقا خجالتی در مورد سازمان دیده بان دنده جدید خود را با داشتن یک صفحه نمایش دور نبوده است - آن را تایید کرد به همان اندازه در اعلام SDK روز دیده بان اپل راه اندازی - اما ما در نهایت گرفتن یک درک بهتری از آنچه در آن به جدول به ارمغان می آورد . این شرکت ابزار های توسعه منتشر شد برای چرخ دنده ی جدید خود را به تماشای به استخر کوچکی از پیشگامانی امروز، و با آن همراه بود چند جزئیات در مورد به اصطلاح "پروژه Orbis" (یا دنده A، اگر شما ترجیح می دهند) را تماشا کنید. قبل از اینکه ما به هر بیشتر، هر چند، آن را به ارزش اشاره می کند که این ساعت مچی دنده خاص است که نمی اجرا Android Wear. این دستگاه تایزن را از طریق و از طریق، و آنچه امروز کشف شده است را تأیید میکند مقدار زیادی از چیزهایی که ما قبل از شنیده می شود.
گودی چرخش برای انتخاب برنامه و گزینه؟ که چیزی نیست. درست کردن کاف آن را مانند یکی از تصمیمات رابط الهام بیشتر ما فضل دیده ام ساعت هوشمند به نظر می رسد. بی پایان مچ دست بهره برداری می شود حرکات پیمایش جدید قدیمی بسیار سریع، و حتی Android Wear (که اساسا شامل حرکات تند و سریع مچ دست خود را در اطراف) به نظر می رسد دست و پا گیر بیشتر از آنها واقعا باید به.

مطالعه بیشتر...

مدارک و شواهد از "راز" HTC ساعت هوشمند

از زمان حداقل 2012. شایعات در مورد ساعت هوشمند HTC است وجود دارد اما در حال حاضر، برای اولین بار، شواهد فیلم واقعی از وجود آن وجود دارد ... شاید.

هفته گذشته شرکت منتشر شد جدید "پشت صحنه" ویدئو نشان دادن درخشش طراحان محصول درخشان خود انجام کارها درخشان در دفتر. در علامت گذاری به عنوان 35 دوم smartwatch مربع رو می سازد ظاهر، واقع در برخی از انواع مورد اسکله / صفحه نمایش، در روی میز کار یک طراح است.

اپل نمی خواهند شما ساخت برنامه های سازمان دیده بان که تنها زمان بگویید

smartwatch

اپل دیده بان ممکن است با gobs از ساعت قابل تنظیم مواجه خارج از جعبه می آیند، اما این بدان معنا نیست که شما می توانید هر صورت شما می خواهم را نصب کنید. اپل دستورالعمل های توسعه فروشگاه App خود را به روز کرده است به صراحت منع سازمان دیده بان برنامه های کاربردی که در درجه اول طراحی شده به زمان بگویید - می توان آن را یکی از ویژگی های است، اما باید تمرکز نیست. شما باید به انجام این کار با انتخاب های موجود در حال حاضر.
با این حال، نشانه هایی که چهره تماشای بیش می آیند وجود دارد. اپل راهنمای کمک نشان می دهد که روز رسانی سیستم عامل می تواند اضافی ساخته شده است در چهره باشد. همچنین، این مهم است که توجه داشته باشید که اپل راه اندازی کرده است نه کیت برنامه محلی وعده داده شده خود را ندارد. خیلی زود است که بگوییم یا نه اپل به زودی درب به چهره شخص ثالث در برخی از نقطه در پایین جاده را باز کنید. چند ماه پس از پرتاب برای Android Wear به طور رسمی چهره های اضافی پشتیبانی آن را در زمان، پس از آن تعجب آور نیست که این نوع عمل از کوپرتینو را پوشیدنی در یک روز از دست رفته.

COOKOO شما نشان می دهد که چرا شما نیاز به یک ساعت هوشمند

این بسیار واضح است که ساعتهای هوشمند مفید ترین به نحوی به گوشی های هوشمند و رایانه های قرص متصل خواهد شد. COOKOO یک ساعت مچی هوشمند جدید از ConnecteDevice با مسئولیت محدود است که انجام می دهد که دقیقا می باشد. آنها به تازگی یک ویدیو بسیار خوبی در یوتیوب که نشان می دهد برخی از کاربردهای عملی از محصول خود قرار داده است. دفعه دیگری که کسی شما را به آنچه در ساعت # LL آنها نیاز به یک smartwatch برای پرسد، آنها این را نشان می دهد: نظر شما در مورد ویدیو فاخته فکر می کنم؟ نظرات خود را در زیر ترک ...

ویکتورینوکس در حال کار بر روی 'چیزی نزدیک به smartwatch"

ویکتورینوکس، شرکت شما فقط می توانید در مورد به یاد داشته باشید باعث می شود چاقوی ارتش سوئیس وقتی که می آید تا در چیزهای بی اهمیت میخانه، مشغول صحبت است تا برنامه های خود را برای یک ساعت هوشمند. در گفتگو با رویترز، مدیر عامل شرکت کارل Elsener نشان داده است که این شرکت خواهد شد فضای فن آوری های پوشیدنی در برخی از نقطه در سال 2016. با این حال وارد این نخواهد بود فقط یک دستگاه لباس آندروید،، اما پوشیدنی که Elsener به عنوان "چیزی نزدیک به توصیفساعت هوشمند. "
اجرایی در ادامه می گویند که او به دنبال یک "فرصت برای گسترش توابع" از خط موجود خود را از ساعت، به جای ساختن چیزی جدید. آن را مانند یک جا طبیعی برای ویکتورینوکس به سادگی ثبت نام با همسایگان خود در مشارکت MotionX به نظر می رسد، اما به نظر نمی رسد را به صورت در این مرحله اولیه است. مانند دیگر شرکت های سوئیس، Elsener معتقد است که عمر باتری برخوردار است، اعلام کرد که سخت افزار خود را "یک طول عمر طولانی در مقایسه با یک تلفن همراه و یا یک کامپیوتر است."

مطالعه بیشتر...

ساعت هوشمند

دیجی موبایل تضمین می کند که کلیه محصولات آن با گارانتی معتبر , بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی و فیزیکی سراسر کشور عزیزمان می باشد. فقط کافیست خودتان مقایسه کنید.

در راستای ایجاد اعتماد برای مشتریان محترم و سرویس دهی بهتر در فروش محصولات , دیجی موبایل با همکاری شرکت های تامین کننده یک هفته ضمانت بازگشت محصول بعد از خرید محصول را فراهم کرده است به طوری که هر گونه نقص فنی در محصول خریداری شده شامل سرویس تعویض آن محصول می باشد.

دیجی موبایل تضمین می کند که تمامی محصولات این فروشگاه اصل بوده و با کیفیت ترین محصولات برای مشتری های محترم را فراهم میکند.

شرکت دیجی موبایل با هکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران این امکان را فراهم کرده است که کلیه مشتریان محترم می توانند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند،

دیجی موبایل به طور تخصصی فروش لوازم جانبی موبایل را انجام میدهد و فروشگاه تخصصی در زمینه لوازم جانبی موبایل می باشد , بر خلاف سایر فروشگاه های اینترنتی که علاوه بر فروش انواع و دسته بندی های مختلف محصولات , فروش لوازم جانبی موبایل را نیز انجام میدهند.

jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla